Вища ліга 23/24. 2 етап. Підсумки 3 туру: боротьба за позиції загострюється

3 TAIM » Вища ліга 23/24. 2 етап. Підсумки 3 туру: боротьба за позиції загострюється

Вища ліга 23-24. 2 етап. Підсумки 3 туру боротьба за позиції загострюється

У період із 13-го до 15 квітня відбулися матчі 3-го туру другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону-2023/2024.

ОГЛЯДИ МАТЧІВ – Турнірну таблицю переглянути тут

У матчі 3-го туру ІІ етапу Вищої ліги 23/24 жіноча команда “Колос” приймала у Ковалівці “Кривбас” та перемогла опоненток з рахунком 2:1.

Після цієї перемоги “Колос” набрав після цього туру 31 бал в турнірній таблиці, та наблизився до лідерів, якими залишилися “Ворскла” та “Кривбас” (у обох команд по 34 очки). В наступному турі ковалівські дівчата зіграють у гостях саме проти чинних чемпіонок з полтавської “Ворскли”.

У 3-му турі другого етапу вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд «Динамо» на клубній тренувальній базі приймало «Маріуполь».

Головний тренер жіночої команди «Динамо» Володимир Єфімако прокоментував розгромну перемогу своєї команди проти ЖФК «Маріуполь»:

– Не відчуваємо ейфорії з приводу результату. Так склалась одна конкретна гра. Радий за дівчат, що у певний момент матчу піймали впевненість і не зупинялись. Добре налаштувались і виконували усі настанови.

Команді «Маріуполь» респект, вони після повномасштабного вторгнення не зникли з футбольної карти, а продовжують брати участь у чемпіонаті, розвивати команду.

Це перша гра навесні, яку ми провели на натуральному полі. Хоч ми й вийшли тренуватися тижнем раніше на натуральне поле, все одно команді було нелегко перелаштуватись. Деяких гравців втратили під час підготовки. І все одно адаптація триває.

Верес і Пантери – сусіди у турнірній таблиці. Обидві команди – у зоні перехідних матчів і перед стартом цієї гри мали по 7 очок.

Втім, бажання обох команд не пропустити – було сильнішим, аніж атакувальні потуги. Багато боротьби, нереалізовані моменти і нульова нічия.

Головний тренер жіночої команди “Металіста 1925” Володимир Пятенко про перемогу над “Шахтарем”, стиль гри команди та наступні матчі:

– Враження від матчу позитивні. Гру розпочали добре, але потім почали займати позиції не так, як ми планували, не так, як ми тренувалися перед матчем. Тому в кінцівці першого тайму суперник мав перевагу в володінні м’ячем. А так в решті компонентів протягом двох таймів гравчині виконували все, що ми планували, про що ми домовлялися. Найголовніше, що була самовіддача, було бажання, вистачило сил. Ще ми були краще готові функціонально до цього матчу.

Головний тренер жіночої команди «Шахтаря» Роман Заєв – щодо матчу з «Металістом 1925»

– Готувалися і розуміли, що буде важкий поєдинок. У жіночому футболі фактор першого гола дуже впливає на психологію, і, напевно, це вивело команду з рівноваги. Також швидкий пропущений м’яч у другому таймі зруйнував віру в те, що можна переломити хід поєдинку.

Закривали тур у Полтаві “Ворскла” та “Ладомир”. Полтавки швидко заволоділи перевагою і на перерву пішли, ведучи в рахунку 3:0. У другій половині гри ситуація на полі не змінилася. “Ворсклянки” забили ще три голи і довели справу до розгрому – 6:0.

Источник: womensfootball.com.ua